Ubytování ve Shiraoi

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Shiraoi. Najděte si jeden z hotelů, penzionů, motelů a přímo ve městě, nebo i v okolí Shiraoi, kde najdeme města Noboribetsu, Tomakomai, Muroran, Sobetsu a Date.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Haru’s House 1 with hot spring StarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Boasting a hot tub, Haru’s House 1 with hot spring is situated in Shiraoi. The property has garden views. The holiday home features 3 bedrooms, a flat-screen TV, an equipped kitchen, a washing machine and a bathroom with a bath. Guests can make use of the

Hotely v okolí Shiraoi

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Shiraoi jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Shiraoi. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Shiraoi.


2. Hotel Sango (Adult only) StarStar

Lokalita: Muroran
Vzdálenost: 18.3 km
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
81 %

Hotel Sango (Adult only) is situated in Muroran, 10 km from Muroran Aquarium and 13 km from Muroran Irie Stadium. The 2-star love hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Gu


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: